• Yeni Kız
Kil Temperli Japon Katana yüksek kalite demir tsuba gerçek savaş hazırlık

Kil Temperli Japon Katana yüksek kalite demir tsuba gerçek savaş hazırlık

₺ 229.00
İşlenmemiş

Ödenebilirlik

Kil Temperli Japon Katana yüksek kalite demir tsuba gerçek savaş hazırlık AÇıKLAMA Durum : Marka-Yeni Bıçak Sori (Eğrilik) : 0.78 Inç/2.0 Cm Genel Uzunluğu :  40.9 Inç/104 Cm Bıçak Malzeme : Kil Temperli T-10 Çelik Nagasa Uzunluğu : 28.0 inç/71 Cm Bıçak Şekli : SHINOGI-ZUKURI Kolu Uzunluğu : 10.6 Inç/27 Cm Bıçak Kenar : El Cilalı Olabilir Bilenmiş Kolu Malzeme : Orijinal Ray Cilt + Sert Ahşap Bıçak Genişliği (Yakın Kissaki) : 0.91 inç/2.3 cm Tsuba Malzeme : Yüksek Kalite Çinko Alaşım Tsuba Bıçak Genişliği (Habaki Yakın) : 1.26 Inç/3.2 Cm Saya Malzeme : Sert kaliteli ahşap + Hakiki Deri Kissaki Şekli : Chu-Kissaki + Gerçek Yokote Bu Kılıç el dövme ve el bilenmiş kullanarak Japon yöntemleri oluşturmak için mükemmel bir bıçak.Tam fonksiyonlu ve savaş hazır.Kılıç aksesuarları tüm otantik ışını cilt kolu, ipek adaçayı-o ve bakır okside için bağlantı parçaları.Bu en iyi kılıç fiyat aralığında bulacaksınız. Bu katana gelen Amerikan Dram Yürüyüş Ölü.Bu bıçak tam el yapımı profesyonel smith tarafından, dahil el dövme, cilalı ve bilenmiş.Süreci boyunca, geleneksel Japon işçilik yönlü yapılır.
T10 yapılır kil temperli bıçak ile bir Maru bıçak yapısı.Işlemi sırasında olmak kil temperli, özel bir tür elle bıçak kil uygulanır, kullanarak ince bir kaplama kenar ve geri kalanı üzerinde kalın bir tabaka bıçak, aşağıdaki bir söndürme sırasında kenar nispeten daha hızlı soğutma, üreten bir sert kenar ve yumuşak geri.Güzel gerçek hamon bıçak da diferansiyel soğutma sonucu bıçak (söndürme ve tavlama).
Bıçak tam tang bıçak.Bu büyük ölçüde kılıç gücünü artırır.Hiçbir Bo-hi (oluk) her iki tarafında eklenir bıçak. -T-10 yüksek Karbon Çelik (çelik 0.1% Karbon içeriği ve 0.4% Manganez vardır.) olduğunuÇok sağlam ve iyi bir kenar tutar.Bu bıçak daha sonra kil temperli ve fazla 14 işlem el bileme işi.Bir ayna gibi bıçağın yüzeyi yapılan. -Bu bıçak ile birlikte geliyor bir tam uzunlukta Tang kılıç büyük ölçüde gücünü artırır.Bu kılıç kesmek için yeterince güçlü bir kalın bambu ağacı bir tek grev ile henüz sharp için yeterli dilim kağıt. Tsuba : Tsuba üzerinde monte kılıç çinko alaşım yapılır.Bakır Seppas (paspayı) sabitlemek için bunun her yan koymak vardır., Habaki (bıçak yaka) bakır yapılır. Tsukası : Tsukası sert ahşap yapılmış.Bu iki parça hakiki rayskin ile sarılmış, daha sonra sıkıca sentetik ipek Ito ile sarılmış geleneksel wrap stil (hineri-maki).Lütfen sadece bize eğer tercih savaş wrap stil (katate-maki). Fuchi (kollu) ve kashira (buttcap) yüksek kaliteli bakır yapılır.Iki bakır menuki tsukası her tarafında monte edilir.Iki mekugi (peg) içine çivilenmiş delik yapmak için mekugi'nin tang kolu ile sıkıca monte.(Mekugi dışarı alarak kılıç demonte edilebilir).
Parçaları mekugi'nin da gümüş, tsuba ile eşleşti. Saya :  Saya hakiki deri ile sert kalite ahşap yapılır.Deri kemer nereye olduğunu vardır. Deri saya üzerinde kullanılan vardır kahve, ihtiyacınız varsa, biz sizin için Siyah Deri için değiştirebilirsiniz. NOT : (Bir) ipek kılıç çanta kılıç ile birlikte geliyor. Ahşap standı resimlerde dahil değildir.

Ana özellikler

renk:
Siyah
bölgesel Özelliği:
Çin
Marka Adı:
CY-sword
tema:
uçak
malzeme:
Maden
stil:
Japonya Stili

Müşteri seçim